Przejdź do treści

Lokalizacja

Lokal mieści się w budynku Concept House usytuowanym u zbiegu ulic Obrzeżnej i Cybernetyki, który tworzy ciekawa architektonicznie bryła o zróżnicowanej wysokości od 6 do 12 pięter.

Oryginalna, częściowo pokryta kamieniem elewacja, ozdobiona motywem wijącej się linii, podkreśla charakter inwestycji.

Mapa sytuacyjna

Lokal usługowy Służewiec Przemysłowy

Wyśmienita lokalizacja komunikacyjna

Lokal usługowy Cybernetyki Obrzeżna

Doskonałe otoczenie: biznesowe, komercyjne i mieszkaniowe

  • Doskonała ekspozycja na istotnym ciągu komunikacyjnym (witryny od ul. Cybernetyki i Obrzeżnej), jednym z 3 prowadzących do największego „zagłębia biurowego” w Warszawie, zatrudniającego ponad 100 tysięcy osób w wieku „kredytowym”; żadna z okolicznych ulic i skrzyżowań, nie posiadają takiego potencjału.
  • Dynamiczny rozwój budownictwa mieszkaniowego w bezpośredniej okolicy (kilkuminutowy spacer do oddziału). Tysiące mieszkań już wybudowanych i kolejne tysiące w budowie bądź planach.
  • Dostępność. W porównaniu z innymi sąsiednimi ulicami, lokalizacja równoważy duży ruch samochodowy z możliwością parkowania. Bliskość zespołu szkół „Obrzeżna”, do której uczniowie dowożeni są przez rodziców.
  • Znaczący wzrost ruchu pieszego na ul. Obrzeżnej, która staje się uczęszczaną aleją. Lokal leży na najlepszej trasie pieszej z Galerii Mokotów do apartamentowców; bezpośrednio przy przystanku autobusowym. W okolicy znajduje się kilka przystanków autobusowych.

Atrakcyjność dla działalności bankowej.

  • Lokal znajduje się w TOP100 lokalizacji w Warszawie pod względem częstotliwości korzystania z bankomatów (metoda oceny atrakcyjności pod kątem otwierania rachunków).
  • Historyczna koncentracja konkurencji po drugiej stronie ul. Marynarskiej. Konkurencja otwierała swoje placówki na północ od ul. Marynarskiej (centrum biurowe), przed okresem rozwoju Służewca po stronie południowej. Obecność Deutche Bank na końcu ulicy Obrzeżnej (ślepa ulica) jest dodatkowym atutem (przyciągająca koncentracja bez możliwości pominięcia placówki Euro Bank).