Przejdź do treści

Prezentacja

Lokal użytkowy znajduje się we właśnie wykańczanej przez Atlas Estates inwestycji nazywanej Concept House Mokotów i położonej u zbiegu ulic Cybertentyki i Obrzeżnej – Obrzeżna 7a – Służewiec – Mokotów – Warszawa. Jest to bydynek mieszkalny z na 160 lokali z galerią handlowo-usługową w parterze.

Potencjał  lokalu determinuje jego położenie.

Lokal NAROŻNY, posiada doskonałą ekspozycję na ruchliwe skrzyżowanie Cybernetyki – Obrzeżna, które skupia ruch z kierunków:

Konstancin, Piaseczno, Wilanów, Ursynów, Służew, Sadyba, Praga Południe

w kierunku:

Lotnisko Chopina, Ochota, Raszyn i dalej wylotu w stronę Krakowa, Łodzi, Wrocławia i Katowic.

Każdy, kto przemieszcza się na tych trasach korzysta z ulicy Cybernetyki alternatywnie do ulicy Marynarskiej.  Z uwagi na specyfikę ulicy Cybernetyki oraz w szczególności lekko skośne skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną lokal na pewno nie umknie uwadze przejeżdżających i wpisze się mocno w podświadomość.

Lokalizacja na terenie Służewca Przemysłowego to potencjał ponad 140 tysięcy osób pracujących w biznesowym centrum Mokotowa.  Jeżeli do tego dodamy  sąsiedztwo Galerii Mokotów oraz lotniska, otrzymamy dostęp do kolejnych kilkudziesięciu tysięcy osób o dochodach powyżej średniej krajowej.

Zalety te uzupełnia kolejna w postaci sąsiadującej zabudowy mieszkaniowej w szczególności nowo wybudowanej lub budowanej, która skupia młodych ludzi o wyższej skłonności do wydawania.

Lokal ma ponad 13mb witryny i wysokość 4m.

Lokal nie jest przeznaczony i przystosowany do prowadzenia restauracji z pełną kuchnią.

Reasumując zapraszam Państwa na spojrzenie na oferowany lokal nie tylko przez pryzmat metrów kwadratowych, ale przez jego potencjał na przyciąganie szerokiej grupy klientów o ponadprzeciętnych dochodach dających możliwość realizowania ponadprzeciętnej sprzedaży oraz budowania Państwa marki.

Zainteresowanych zachęcam do poznania szczegółów w tym rozkładu lub kontaktu.

Właściciel.

Projektowanie i aranżacja wnętrz – inspiracje